TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
175 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: NF KİMYA
  • ADRES: Organize Sanayi Bölgesi 601 Sokak No: 9 Honaz - DENİZLİ
  • TELEFON: 0258 269 29 96
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

NF KİMYA, tekstil yardımcı kimyasalları üretimi ve boyarmaddelerin pazarlanmasında dünya lideri olan firmalardan elde edilen tecrübeler ışığında, 2009 yılı Temmuz ayında kurulmuştur.

Denizli Organize Sanayi Bölgesi’nde 9500 m2’lik parselde 3000 m2’lik kapalı alanda 1200 ton/ay kapasiteli tesisinde faaliyetine devam ederek ülkemizdeki tekstil işletmelerine hizmet vermektedir.

Öncelikli olarak Ege Bölgesi’ni hedef alan firma kısa zamanda tüm Türkiye’ye dağıtım ağını genişletmiştir. Ege Bölgesi (Denizli, Uşak, İzmir, Manisa), Marmara Bölgesi (Çorlu, Çerkezköy, İstanbul, Bursa), Akdeniz Bölgesi (Adana, K.Maraş), Güney Doğu Anadolu Bölgesi (G.Antep, Ş.Urfa), İç Anadolu Bölgesi (Kayseri), Doğu Anadolu Bölgesi (Malatya) olmak üzere Türkiye’nin birçok bölgesinde personel ve depo istihdamı sağlayarak ülke çapında müşterilerine hizmet vermektedir.‬‬

2013 yılında üretimine başlanan optik beyazlatıcının üretim kapasitesi 2016 yılında makina parkurumuzun genişlemesiyle 250 ton/ay’a çıkmıştır.

2015 yılında başlatılan yurt dışı pazar hedefleri doğrultusunda Mısır, Özbekistan ve Azerbaycan’a ihracatlarını gerçekleştirmektedir.

AR-GE ve üretime yapılan yatırımlarla laboratuvarlarda çözüm odaklı hizmet olanaklarını artıran NF KİMYA, her geçen gün kendini yenilemeyi ve geliştirmeyi hedef almıştır. ‬ Bu konuda müşterilerine en hızlı ve doğru servisi sağlamaktadır.

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.