TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,227 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Bilişim Destek
  • ADRES: Kartal - İstanbul
  • TELEFON: 0 (216) 452 7005
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Network, Server, Ağ Kurulumu Şirketinizin ihtiyacı olan kablolama, Server – PC uyumuna kadar bütün işlemler yapılmaktadır. Network kurulumlarında istenilen düzeyde ağ bağlantıları kurulup firma içi internet olarak adlandırdığımız iç ağ, Server, PC’lerin birbirine bağlantıları ile yapılabilecek her türlü kurulum ve işlemler, Printer’in (Yazıcının) tüm bilgisayarlar tarafından ortak kullanıma açılması, server kurulumları ve uzaktan erişimdir. Firmamız, Servis Ağı, Server ve Network Kurulumlarında deneyimli personel ile hizmetinizdeyiz.

YERİNDE DESTEK HİZMETİ

Ofisinizde bilgisayar destek ihtiyaçlarınız çok sık değilse bu seçenek sizin için uygun olabilir. Bakım anlaşması olmayan firmalar için verdiğimiz hizmettir. Destek talebi veya acil durumlarda çağrı ile yerinde müdahale edilerek sorununuz en kısa sürede çözüme kavuşturulur. Yaptığınız destek talebine ve çözümün süresine göre ücretlendirme yapılmaktadır.

UZAK BAĞLANTI İLE DESTEK

Teknoloji destek ihtiyaçlarınıza uzaktan bağlanarak da çözüm bulabiliriz. Probleminiz telefonla veya uzaktan bağlantı yapılarak çözümlenir. Böylelikle çözümleriniz gecikmez. Bakım anlaşması olmayan firmalar için verdiğimiz hizmettir. Yaptığınız destek talebine ve çözümün süresine göre ücretlendirme yapılmaktadır.

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.